Firma

Soft99 jest jedną z najbardziej znanych, globalnych marek branży kosmetyków samochodowych. To legendarny japoński brand, który już od ponad 60-ciu lat zdobywa miłośników na całym świecie. Jesteśmy importerem i wyłącznym oficjalnym dystrybutorem Soft99 w Europie. Jako cel postawiliśmy sobie dalszą popularyzację marki i zwiększanie udziału w rynku na Starym Kontynencie. Nie tylko we flagowej kategorii wosków twardych – gdzie deklasujemy konkurencję – ale w szerokim asortymencie produktowym.

Wizja

Soft99 najbardziej znaną i cenioną marką kosmetyków samochodowych wśród entuzjastów motoryzacyjnych  na rynku europejskim.

Misja

Naszą misją jest zwiększenie świadomości i zaangażowania konsumentów w pielęgnację swojego auta. Chcemy, aby nasi klienci konsekwentnie używali do tego celu kosmetyków najwyższej jakości, nowoczesnych, a przede wszystkim przyjaznych środowisku.

Chcemy budować z nimi długotrwałe relacje, dostosowując ofertę do ich potrzeb. Chcemy, by czuli dumę i satysfakcję z kontaktu z marką, podnosząc swoje umiejętności w zakresie profesjonalnego detailingu.